top of page

  Конституція України закріпила положення, відповідно до якого територіальні громади сіл, селищ і міст можуть об’єднувати на договірних засадах об’єкти комунальної власності, а також кошти бюджетів для виконання спільних проєктів або для спільного фінансування (утримання) комунальних підприємств, організацій і установ, створювати для цього відповідні органи і служби (ч. 3 ст. 142).

  У листопаді 2020 року депутатами Привільненської сільської ради Дубенського району було прийнято важливе рішення про створення центру професійного розвитку педагогічних працівників, основне завдання якого - сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, їх психологічна підтримка та консультування, та надіслано листи з пропозицією до співпраці сусіднім громадам.

  Усвідомлюючи низку переваг міжмуніципального співробітництва, прийняли рішення про об’єднання із Привільненською ТГ задля підвищення рівня надання освітніх послуг Бокіймівська, Варковицька та Семидубська територіальні громади.

  26 лютого 2021 року у залі засідань Привільненської сільської ради в офіційно-урочистій атмосфері відбулось підписання ДОГОВОРУ про співробітництво територіальних громад про спільне співфінансування установи комунальної форми власності у сфері освіти. Очільники громад Юрій МОМОТЮК, Привільненський сільський голова, Сергій ПАВЛЮК, Бокіймівський сільський голова, Юрій ПАРФЕНЮК, Варковицький сільський голова, та Микола КОВАЛЬЧУК, Семидубський сільський голова, особистими підписами та печатками скріпили домовленість про взаємодію та партнерство.

  У процесі спiвробiтництва Сторони зобов’язуються будувати свої взаємовiдносини на принципах законності, добровiльностi, рiвноправностi, прозоростi та вiдкритостi, партнерства, взаємної вигоди та вiдповiдальностi за результати спiвробiтництва.

    Головний зміст співробітництва полягає у тому, що педагогічним працівникам закладів та установ освіти Бокіймівської, Варковицької, Семидубської сільських рад надаватимуться освітні послуги через комунальну установу «Привільненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області, зокрема:

  • узагальнення та поширення інформації з питань професійного розвитку педагогічних працівників;

  • координація діяльності професійних спільнот педагогічних працівників;

  • організація та проведення семінарів, вебінарів, майстер-класів, тренінгів, практикумів за очною, дистанційною, на робочому місці формами підвищення кваліфікації, які можуть поєднуватись;

  • формування та оприлюднення на власному веб-сайті бази даних програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників, інших джерел інформації (веб-ресурсів), необхідних для професійного розвитку педагогічних працівників;

  • забезпечення надання психологічної підтримки педагогічним працівникам;

  • організація та проведення консультування педагогічних працівників з актуальних питань організації освітнього процесу та розроблення документів закладу освіти.

   Кожен із учасників зустрічі висловив думку про розширення напрямків спільної діяльності та участі у спільних проєктах публічного партнерства.

1.jpg
ЗАМІНИТИ ФОТО.jpg
w256h2561371726648Calendar.png

ЛЮТИЙ - 2021

   Триває інституційний аудит у Малосадівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад». Оцінювання закладу вже на фінішній прямій. Проведено опитування учасників освітнього процесу, спостереження за освітнім середовищем, вивчено документацію та відвідано уроки експертами. Наразі доопрацьовується акт, який буде вручений уже в понеділок, аналізуються матеріали оцінювання.

  Нагадаємо, інституційний аудит проводиться за чотирма напрямами: освітнє середовище, управлінські процеси, система оцінювання здобувачів освіти та педагогічна діяльність педагогічних працівників.

Снимок.JPG

  У Малосадівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради Рівненської області розпочався інституційний аудит, який триватиме впродовж п’яти днів.

  Згідно з Порядком проведення інституційного аудиту, вивчення освітньої діяльності у закладі здійснюватиметься за чотирма напрямами:

  • освітнє середовище,

  • управлінські процеси,

  • система оцінювання здобувачів освіти,

  • педагогічна діяльність педагогічних працівників.

НА САЙТ ВІДДІЛУ.jpg

Освітяни громади знайомились із кращими практиками

впровадження сучасних методик навчання в провідних навчальних закладах Умані

  За сприяння багаторічних партнерів громади, потужної місцевої аграрної компанії «Агро Класік» голова громади та керівники освітніх закладів мали можливість перейняти передовий, інноваційний досвід роботи провідних навчальних закладів України - Український аграрний ліцей та Українську дитячу академію (м.Умань).

  Новий підхід в освітній процес через тісну співпрацю вчителів (тьюторів) з учнями (членами «екіпажів»), інтегроване навчання, що впроваджується у повсякденному проведенні уроків не лише початкової, але і старшої школи. Можливість займатися у різноманітних «студіях» (за вибором і вподобаннями дитини), що сприяє всебічному розвитку особистості, активної життєвої позиції дитини, реалізації себе, як успішної і цілеспрямованої людини у майбутньому - це те, до того повинна прагнути сьогодні кожна школа.

  Окремо хочеться відмітити курс «Агросфера», який вивчається старшокласниками. Цікава змістовна лінія, прикладний характер, легкість і зрозумілість матеріалу сприяє зацікавленість освоєння професій, пов’язаних з аграрним напрямком.

   Ще раз щиро дякуємо ТОВ «Агро Класік» за можливість перейняття передового досвіду роботи потужних навчальних закладів. Щиро вдячні за змістовну зустріч Олені Ярошинській, директору Українського аграрного ліцею та Української дитячої академії м.Умань.

  Прикладемо всіх зусиль, аби й заклади освіти Привільненської громади найближчим часом досягнули такого ж успіху.

  Іваннівський заклад дошкільної освіти Привільненської сільської ради отримав перемогу у конкурсі проєктів серед учасників команди "Активна громада" (ACTIVE CITIZENS) від BRITISH.

   Проєкт "Кімнату гігієни класну май, про здоров'я своє дбай!" отримає грант на реалізацію.

bottom of page